Księga Gości


Marek12 grudzień, 2016

Serdeczne podziękowania za organizację Mistrzostw Polski Kanarka Harceńskiego 2016r w Poznaniu. Atmosfera bardzo dobra. Warunki lokalowe, hotelowe, wyżywienie super. Konkurs przeprowadzony na wysokim poziomie. Pozdrawiam serdecznie Marek Niedźwiadek

23 grudzień, 2016

Pozdrawiam Pana Krzysztofa Wilczewskiego, dziękuję za pomoc i fachową poradę, dzięki której nasz kanarek cieszy się zdrową nóżką,
a śpiewem zachwyca (może w podziękowaniu) nawet o 3.00 w nocy:) Renata Kowalska

Adam Geraszek5 styczeń, 2017

Wszystkim hodowcom ,pasjonatom oraz działaczom społecznym,wszystkim tym którym kanarek harceński leży na sercu ,i pragną tego śpiewaka wspierać popularyzować jego piękne walory śpiewu życzę dużo zdrowia ,oraz sukcesów w życiu codziennym a także w hodowli niech wszystkim mnożą się same dziewięćdziesiątki w 2017 roku życzy Adam z Przeworska .

Andrzej7 styczeń, 2017

Witam,bardzo się cieszę że Canaria 02 dalej funkcjonuje i organizuje konkursy i wystawy ptaków.Co do strony bardzo ładna i czytelna .Pozdrowienia dla wszystkich członków a w szczególności dla p.Urszuli Godek ,M.Magnera oraz pozostałych hodowców z lat 80-tych ciągle aktywnych w życiu związku.
Andrzej Schneider

Marcin Wojdyło26 styczeń, 2017

Tak trzymajcie, najlepsze wystawy dla ptaków zawsze z Wami :)

Justyna Krawczyk5 luty, 2017

Witam serdecznie Wszystkich Hodowców Stowarzyszenia, życzę samych sukcesów hodowlanych
i do zobaczenia na 80* O.M.P. 2017.
Pozdrawiam Pana W.Krajewskiego "siłę napędową Stowarzyszenia" :)
Justyna Krawczyk
Prezydent PFO

darek17 luty, 2017

super strona pozdrawiam hodowca ze zgierza

ppc116 marzec, 2017

Piękne ptaszki. Super strona!

samciu16 marzec, 2017

Gorące pozdrowienia z Krakowa!

amcio16 marzec, 2017

Pozdrowienia dla Stowarzyszenia Hodowców Ptaków CANARIA 02 :)

bales16 marzec, 2017

Bardzo ciekawa strona, pozdrowienia dla całego stowarzyszenia!

kalkulator kredytu samochodowego26 kwiecień, 2017

Niezwykle ciekawa strona, gratuluję i życzę dalszych sukcesów hodowlanych

porównanie chwilówek4 czerwiec, 2017

świetnie funkcjonuje to stowarzyszenie!

Paweł Łaszowski31 lipiec, 2017

Ależ piękne ptaki! Aż napatrzeć się nie mogę! :) Widać, że masz do nich rękę!

Ryszard Szymczak5 marzec, 2018

SZUKAM OSÓB Z BYDGOSZCZY ORAZ MIAST OŚCIENNYCH ZAINTERESOWANYCH HODOWLĄ KANARKA HARCEŃSKIEGO ORAZ WODNOTOKOWEGO MAM PEWNE PLANY DO REALIZACJI POTRZEBNI SĄ WSTĘPUJĄCY HODOWCY ZAPEWNIAM MATERIAŁ DO HODOWLI KONT 786-813-482 ZAPRASZAM

Krzysztof9 grudzień, 2018

Monika i Krzysztof Socha Gniezno, 26.11.2018 r.
Zawodowa Rodzina Zastępcza
Pełniąca Funkcję Pogotowia Rodzinnego

Pan Wiesław Krajewski
Prezes Canaria 02 Poznań


PODZIĘKOWANIE


Szanowny Panie Prezesie Stowarzyszenia Canaria 02 w Poznaniu, w imieniu własnym oraz rodzin zastępczych chciałbym serdecznie podziękować za przekazanie pięciu rodzinom zastępczym zaproszeń na zwiedzanie wystawy papug oraz ptaków egzotycznych podczas Pucharu Papug 2018 r. na MTP w Poznaniu. Z wielkim szacunkiem odnoszę się do Pana, ponieważ przekłada Pan pomoc innym ponad dobro własne.
Pana postawa napełnia nadzieją, iż w czasach trudnych nie brakuje osoby gotowej spieszyć z pomocą innym, by dać dzieciom radość. Niektóre z nich w przeszłość przeżyły traumę bądź były ofiarami przemocy. Dzięki Pana zaangażowaniu udało się pokazać im jak przez różne pasje można odreagować stresy życia codziennego.

Krzysztof9 grudzień, 2018

Pragnę podziękować z całego serca za ten gest i przypomnieć, aby przy kolejnych tego typu przedsięwzięciach pamiętał Pan o tych najmłodszych. W pędzie współczesnego świata niestety o nich zapominamy, a dopiero jak wydarzy się coś o czym nieraz piszą media to zadajemy sobie pytanie: Dlaczego?
Niewiele osób zachowałoby się tak jak Pan. Pamiętając o nas i dając możliwość odwiedzenia targów HOOBY otworzył Pan okno na świat dla najmniejszych, którzy odpowiednio wyedukowani i zaszczepieni pasją mogą zostać w przyszłości hodowcami ptaków, a w konsekwencji członkami stowarzyszenia skupiającego pasjonatów pozytywnego uzależnienia. Zdaję sobie sprawę, że ciężko skupić wokół siebie osoby zaangażowane w organizację tego typu przedsięwzięcia. W sytuacji gdy średnia wieku hodowców jest coraz większa, a młodych hodowców nie przybywa ważne jest zachęcenie i pokazanie im pozytywnych aspektów obcowania z przyrodą. Ponadto w ten sposób uczymy najmłodszych, j

Krzysztof9 grudzień, 2018

Ponadto w ten sposób uczymy najmłodszych, jak przez odpowiedzialną hodowlę można uchronić pewne gatunki przed wyginięciem w naturalnym środowisku.
Za wszystko co Pan dla nas zrobił jeszcze raz dziękuję. Życzę Panu i członkom Canaria 02 Poznań kolejnych tak udanych wystaw.

z poważaniem
Krzysztof Socha

Anna28 maj, 2020

serdecznie pozdrawiam ten portal

Jakub28 maj, 2020

warto odwiedzić tę stronę, pozdrawiam.

Kamila17 czerwiec, 2020

Super stowarzyszenie! Świetna robota!

Jadwiga10 lipiec, 2020

Super witryna, oby więcej takich!

mediamocni.pl

Dawid152125 wrzesień, 2020

Fajna strona, pozdrawiam!

i zapraszam do siebie:
https://www.m4.krakow.pl/oferta

wszystko jasne3 październik, 2020

Sprawdź nasz wpis dotyczący oświetlenia: https://wszystko-jasne.com/jak-dobrac-odpowiednie-oswietlenie/

« Poprzednia 1 2 Następna »

Dodaj nowy wpis